Birçok kullanıcı için ilk yazıcı alım deneyimi hep hüsranla sonuçlanmaktadır. Bunda temel sebep ise yazıcılar hakkında az bilgi ve bu ürünleri aldıkları elektronik marketlerde genellikle en ucuz ve kampanyada olan yazıcıların alım sonrası maliyetlerinin çok yüksek olmasıdır.

Yazıcı alırken temel önceliğiniz fiyattan çok sarf malzemelerinin satış fiyatları, doluma uygunluğu ve baskı sayıları olmalıdır.

Bazı elektronik marketlerde yeni seri muadili bulunmayan ve/veya doluma uygun olmayan kartuş veya toner kullanan yazıcıları çok ucuza bulmanız mümkündür. Bu yazıcıları aldıktan sonra bir takım sarf malzemesinin yazıcıdan pahalı olduğunu görünce yeniden bir yazıcı almak zorunda kalacağınız gerçeğini unutmamanız da önemlidir.

Bazı yazıcılarda kartuş ve toner ünitelerinin birden fazla (tank ve drum ünitelerinin ayrı ayrı olması) üründen oluşması ve baskı maliyetini arttırması da söz konusudur.

Yazıcı almadan önce muhakkak almayı düşündüğünüz yazıcı modelini internetten araştırmalı, yazıcı sarf malzemelerinin muadil ve/veya dolum işleminin yapılıp yapılamadığını ve fiyatlarını öğrenmenizde fayda vardır.

www.padatoner.com olarak bu aşamada almak istediğiniz yazıcı özelliklerini belirtmeniz durumunda sizlere en uygun yazıcı modellerini bildirebileceğimizi sevinerek bildirmek isterim.

Bunun için ana sayfada yer alan bana uygun yazıcıyı bul seçeneğinden gerekli bilgileri doldurarak bize gönderebilirsiniz.