Kargo ve Taşıma Bilgileri

www.padatoner.com adresinden verdiğiniz siparişlerinizin teslimatı, belirttiğiniz adrese kargo firması aracılığı ile yapılmaktadır. Kargo firmasından siparişinizi teslim alırken, lütfen aşağıdaki konulara dikkat ediniz:

Kargo paketini nasıl teslim almalıyım?

Kargo firması zamana karşı yarıştığı için, teslimat elemanı ürünü teslim edip hemen gitmek ister, ancak hassas olan bir konu vardır. Kargo paketinizi teslim almadan, kargo teslimat formuna imza atılmamalıdır. Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden www.padatoner.com sorumlu değildir.

Teslim edilen pakette deformasyon var mı?

Kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüpheli durum var ise, kargo formunu imzalamadan, kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Anormal bir durum görmüyorsanız, teslimat formunu imzalayınız. Kutu içerisindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız, ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinden kargo hasar tutanağı talep ediniz  (Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız. Ürünlerin firmamıza iade edilmesi gerekmektedir). Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargo ile sevk edilecektir.

Arızalı, ezik, kırık veya hasarlı teslimat.

Kargo firmasının görevi, firmamıza sipariş ettiğiniz ürünü, güvenli bir şekilde taşıyarak, doğru kişiye teslim etmektir. Üründe bir hasar var ise, kargo elemanına tutanak düzenletebilirsiniz. Düzenlenen tutanakla beraber, ürün bize ulaştıktan sonra değişim işleminiz derhal yapılacaktır.

Blog

em_blog

26

Mar

 

Muadil Toner, Muadil…

Muadil ürün alırken dikkat edilmesi gereken hususlar bu başlığın altındadır.…

Daha fazla...

em_blog

26

Mar

 

Neden Muadil Tonerlerin…

Muadil tonerlerin dolum performansları ile alakalı merak ettiğiniz tüm hususlar bu başlığın altında.…

Daha fazla...

em_blog

26

Mar

 

Sahte Toner ile Orijinal…

Sahte Toner ile Orijinal toner arasındaki farklılıklar ile alakalı yazımızı okuyabilirsiniz.…

Daha fazla...

em_blog

22

Mar

 

Yazıcı Alırken Dikkat…

Yazıcı alırken dikkat etmeniz gereken hususlar bu başlık altında aktarılmaktadır...…

Daha fazla...

em_brand_01.jpg
em_brand_02.jpg
em_brand_03.jpg
em_brand_04.jpg
em_brand_05.jpg
em_brand_06.jpg
em_brand_07.jpg
em_brand_01.jpg
em_brand_02.jpg
em_brand_02.jpg
em_brand_02.jpg
em_brand_02.jpg
em_brand_02.jpg